Dzień skupienia w Suchcicach 1-2 czerwca 2019

W dniu 1-2 czerwca nasza wspólnota zgromadziła się na dniu skupienia w ognisku Bożego Pokoju w Suchcicach. 
Rozpoczęliśmy Mszą świętą- ksiądz Piotr mocno zachęcał nas do dobrego wykorzystania czasu i rozmawiania- ale tylko o ważnych rzeczach. Następnie Bożenka poprowadziła modlitwę uwielbienia- w jej trakcie szczególnie powierzaliśmy Bogu posługę księdza Piotra (25 rocznica święceń) . Następnie Ania Bubrzycka- członek Rady pastoralnej- pomogła nam lepiej rozumieć miejsce grupy odnowy w Kościele- w parafii, diecezji . Stawiała nam niełatwe pytania, które bardzo poruszały- wiele rozmawialiśmy potem o  tych treściach, między sobą i z Bogiem na modlitwie Jego słowem. O zorganizowanie obiadu zatroszczyła się Ela. Po południu spotkaliśmy się na wspólnotowym rozeznawaniu tematów, które chcemy podjąć w formacji w przyszłym roku. 
Wieczór spędziliśmy na wspólnej zabawie z dziećmi w dniu ich święta, grillowaniu i bardzo owocnym planowaniu zaangażowania w organizacje dnia Ojca w parafii. Każdy miał możliwość pobyć sam na sam z Jezusem w Najświętszym sakramencie podczas adoracji.
Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego rozpoczęliśmy rozważaniem słowa Bożego i modlitwą. 
Po śniadaniu opuściliśmy gościnne Suchcice z mocnym postanowieniem kolejnego dnia skupienia w tym miejscu pokoju i modlitwy. 

ZDJĘCIA

©2024 Święta Rodzina Ostrołęka - Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?