riverside1.pngriverside2.pngriverside4.pngszczesliwe-rodziny.png
Dzisiaj jest: 25 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Aurelia, Władysław, Kamil

Dzień Skupienia w Suchcicach

W dniach 16 i 17 czerwca 2018 r w Ognisku Pokoju w Suchcicach odbył się dzień skupienia naszej grupy. 

Wysłuchaliśmy katechezy o zobowiązaniach "Naszego Credo" oraz świadectwa Bożenki Skuriat z wspólnoty "Miłosierdzie" z Ostrowi Mazowieckiej o tym jak owocuje ten styl życia. Podczas Mszy Świętej - sprawowanej w intencji pracowników szkoły podstawowej  , którzy pomagali nam w organizacji szóstego Ostrołęckiego Kongresu Małżeństw- część członków naszej grupy przyjęła zobowiązania "Naszego Credo". Gratulujemy otwartości na to zaproszenie Jezusa, by żyć na co dzień łaską Odnowy!

 

Dowiedzieliśmy się też o czekających nas po wakacjach zmianach- ksiądz Dariusz poinformował nas,  że zostaje przeniesiony do Grajewa. 

Po obiedzie  wspólnie podsumowaliśmy ten rok pracy - zobaczyliśmy w ilu dziełach braliśmy udział- każdy z nas osobiście i jako grupa, otwieraliśmy się też na nowe plany i zadania. Wieczór spędzaliśmy rodzinnie- przy wspólnym grillowaniu i rodzinnych zabawach- śmiechu było naprawdę dużo!!

Mieliśmy także okazję w każdej chwili adorować wystawiony Najświętszy Sakrament i wpatrywać się w Jezusa Eucharystycznego. 

W niedzielę po śniadaniu, modlitwie osobistej i Mszy Swiętej zakończyliśmy nasz pobyt w Suchcicach.

Na pewno tam wrócimy!

Autor: Kasia Dziak