Spotkania – zawieszenie

Kochani

W związku z epidemią, z zaleceniami państwowymi i kościelnymi – zawieszamy – mam nadzieję, że na krótko – spotkania wspólnoty w salce. Trwajmy jednak razem na modlitwie- w każdy czwartek na mszy świętej o 18.00 w kościele p.w. NMP Królowej Rodzin. W październiku odmawiajmy razem różaniec w intencji dzieci i rodziców. Módlmy się za siebie nawzajem.

Chcę się z wami podzielić jeszcze jedną myślą.

Na spotkaniu grupy rozeznającej odczytywaliśmy słowo na kolejne spotkanie – z Ewangelii wg. św. Marka (Mk 7, 31-35) – “Znowu opuścił okolice Tyru i przez Sydon przyszedł nad Jezioro Galilejskie, przemierzając posiadłości Dekapolu. Przyprowadzili Mu głuchoniemego i prosili Go, żeby położył na niego rękę. On wziął go na bok, z dala od tłumu, włożył palce w jego uszy i śliną dotknął mu języka; a spojrzawszy w niebo, westchnął i rzekł do niego: «Effatha», to znaczy: Otwórz się! Zaraz otworzyły się jego uszy, więzy języka się rozwiązały i mógł prawidłowo mówić”

Mam przekonanie, że Jezus każdego z nas zaprasza żeśmy odeszli z Nim z daleka od tłumu, na bok. Każdy z nas jest zaproszony do bardzo osobistej, głębokiej wspólnoty z Nim. On do każdego z nas mówi- EFFATHA- OTWÓRZ SIĘ! Oby ten czas izolacji i samotności był wypełniony ożywiającą obecnością Jezusa. Oby każdy z naszej wspólnoty otwierał się całym sobą na Ducha Świętego.

Tego wam życzę- do zobaczenia w czwartek na Mszy Świętej

z Bogiem,
Kasia Dziak

©2024 Święta Rodzina Ostrołęka - Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?