Pomagam sobie – pomagam innym

Szanowni Państwo!

Instytut Studiów nad Rodziną im. abpa Kazimierza Majdańskiego i Polonijna Rada Rodziny zapraszają na Szkolenie Liderów Polonijnych w zakresie doradztwa rodzinnego Pomagam sobie – pomagam innym pod patronatem Delegata Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej.

Będzie to szansa na zdobycie i rozwinięcie praktycznych umiejętności w oparciu o interdyscyplinarną wiedzę z nauk o rodzinie w odniesieniu do:

  •  odkrywania Bożego zamysłu o rodzinie,
  •  form towarzyszenia rodzinie,
  •  wielowymiarowego budowania jedności małżeńskiej,
  •  troski o zdrowie prokreacyjne oraz metod rozpoznawania płodności,
  •  pomocy małżonkom w sytuacjach trudnych i kryzysowych.

Adresatami Szkolenia są Polacy i osoby polskojęzyczne zamieszkałe poza granicami Polski.

Zajęcia będą prowadzili doświadczeni specjaliści z zakresu nauk o rodzinie m.in.: dr B. Bassa, ks. dr M. Dziewiecki, lek. med. P. Klimas, dr J. Łukjaniuk, ks. prof. J. Młyński, ks. dr J. Szymczak, mgr M. Walaszczyk, ks. dr K. Wolski.

Zajęcia będą odbywały się on-line w następujących terminach: 13-14.03.; 10-11.04.; 29-30.05.; 12-13.06.; 25-26.09.; 23-24.10.2021 r. Zakończone zostaną IV Kongresem Rodzin Polonijnych – 20.11.2021 r. Część wykładów zostanie nagrana i udostępniona Uczestnikom Szkolenia do odsłuchania w dowolnym czasie.

Koszt udziału w Szkoleniu wynosi 800 zł. Jednocześnie informujemy, że został złożony wniosek o dofinansowanie Szkolenia. W przypadku otrzymania dotacji zostanie dokonana korekta kosztów, o czym poinformujemy osoby, które przyślą ankietę zgłoszeniową.

Warunkiem przyjęcia do udziału w Szkoleniu jest wypełnienie ankiety zgłoszeniowej, która będzie dostępna na stronie https://isnarakm.pl/ od 1.02.2021 r.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE można uzyskać
pisząc na adres: isnarakm@gmail.com
oraz pod nr telefonu +48 695 20 50 60
Serdecznie zapraszamy!!!
Organizatorzy

DO POBRANIA: ULOTKA, PLAKAT

©2024 Święta Rodzina Ostrołęka - Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?